Ballagási ünnepség iskolánkban
Megható és emlékezetes ballagási ünnepséget tartottunk iskolánkban. Ezen a napon búcsút vettünk végzős diákjainktól, akik az elmúlt évek során számos élménnyel, tudással és barátsággal gazdagodtak intézményünk falai között.
Az ünnepi műsor során elhangzottak búcsúbeszédek, versek és zenés produkciók, amelyek méltó módon idézték fel az együtt töltött évek emlékeit. Az iskola vezetősége köszönetet mondott a végzősöknek munkájukért, kitartásukért és az iskola közösségéért végzett tevékenységükért.
Ezúton is gratulálunk valamennyi ballagó diákunknak, és sok sikert, egészséget, valamint boldogságot kívánunk a jövőben!
„A búcsú nem azt jelenti, hogy vége, hanem azt, hogy emlékezünk, és tovább visszük mindazt, amit együtt átéltünk.”