- Ez az esemény elmúlt.
Ballagás
Ballagás a római katolikus templomban és az iskola épületében (a szertartáson és az iskolai eseményen csak a 7., 8. osztályos tanulók vesznek részt!)
- A kiválasztott segítő gyerekek (5., 6., 7.o) 00 órára érkeznek (feladataikat az osztályfőnökök utasítása szerint végzik).
Kérem Önöket, hogy a segítő, szereplő gyerekeket (akiket az osztályfőnökök felkérnek) erősítsék abban, hogy szükség van a munkájukra, és biztosítsák, hogy a megbeszélt időpontban megjelenjenek az iskolában! Köszönöm!
A 8. osztályosok búcsúztatója/ballagása minden iskola, család számára fontos, felemelő mozzanat. Azonban a díszítéshez évek óta gondot okoz a virágok beszerzése (annak ellenére, hogy már más díszítő eszközöket is használunk).
Megkérem Önöket, hogy lehetőségeik szerint legyenek szívesek fehér, sárga színű virágokat, zöld ágakat, gallyakat, borostyánt küldeni a rendezvényre, hiszen nélkülük azért nagyon sivár lenne a dekoráció. Kérem Önöket, legyenek szívesek komolyan venni kért segítségünket!
A virágokat pénteken 8.00 órától lehet behozni az iskolába.
A felkért gyermekekkel, pedagógusokkal együtt 12.00 óra körül kezdődik a díszítés.
Támogatásukat előre is köszönjük!
- A díszítés, a rendrakás után
gyülekező (tantestület + a 7. évfolyam minden tanulója) ünnepi egyenruhában az iskola belső udvarán 14. 30 órakor, majd közös átvonulás a templomba.
Minden 7. osztályos gyermek részvételére számítunk, hiszen a díszítés, a templomi búcsúztatás, az iskolai sorfalállás is hozzátartozik e szép eseményhez. (Jövőre nekik lesz majd szépen, igényesen, ízlésesen előkészítve a ballagás. )