Szülői levél

Hírek, események

Iskolánk eseményeit tartalmazó aktuális szülői levél itt olvasható.

Beiskolázás

Hívogató image

Iskolaválasztási döntésüket segítheti,
ha részt vesznek a
Szent László Általános Iskola
programjain.

A Bicskei Szent László Általános Iskoláért és Nebulóiért Alapítvány

Amennyiben anyagi lehetőségeik engedik, és azonosulni tudnak az Alapítvány céljaival, a továbbiakban is örömmel fogadjuk adományaikat, 1 %-os felajánlásaikat. Köszönjük!

E-napló

Digitális osztálynapló

Gyors, naprakész információk az iskolai munkáról a szülőknek és diákoknak egyaránt.

aug. 16
júl. 16
jún. 16
Búcsúztunk. Feldíszítettük az iskolát, a templomot, az osztályokat, ünneplőbe öltöztünk. Elballagtak nyolcadikos kis-nagy diákjaink. A középiskola várja őket. Először a templom padjaiban ültünk együtt utoljára, majd az iskola udvarán, folyosóján álltunk sorfalat tiszteletükre, és ott engedtük el képletesen a kezüket. Sikerekben gazdag, szeretetben megélt, lélekben építő éveket kívánunk. Életünk folyamán vagy győzünk vagy tanulunk. Ha tanulunk, és jól tanulunk nagy győzelmeket arathatunk. Ezt kívánjuk mindannyiuknak a hosszú útra.

1. oldal / 35

Szülői levél Hírek, eseményekIskolánk eseményeit tartalmazó aktuális szülői levél itt olvasható.
Nebuló-figyelő Akikre büszkék vagyunk

A Nebuló-figyelő nyomon követi és példaként állítja az iskola többi diákja elé, a kiemelkedő munkát végző tanulókat.

Alapítvány A Bicskei Szent László Általános Iskoláért és Nebulóiért AlapítványAz alapítvány
adószáma: 18494486-1-07,
számlaszáma: 11736020-20016698

E-napló Digitális osztálynapló Naprakész információk az e-naplóba lépéssel.