• Játékos sportvetélkedő óvodásoknak "Sportszelet"
  • Október 23.
    Ünnepi megemlékezés Október 23.
  • Október 23.
    Ünnepi megemlékezés Október 23.
    Gárdonyi emléknap
    Gárdonyi émléknap

Ünnepélyes

épületavató

Iskolánk új épületszárnyának és tornatermének ünnepélyes átadása, megáldása.

A Bicskei Szent László Általános Iskoláért és Nebulóiért Alapítvány

Amennyiben anyagi lehetőségeik engedik, és azonosulni tudnak az Alapítvány céljaival, a továbbiakban is örömmel fogadjuk adományaikat, 1 %-os felajánlásaikat. Köszönjük!

E-napló

Digitális osztálynapló

Gyors, naprakész információk az iskolai munkáról a szülőknek és diákoknak egyaránt.
Jelenleg az e-napló próbaüzeme folyik.

E-napló belépés
ápr. 14
A kultúra seregszemléjének tekinthetjük ezt az áprilisi időszakot. Az egyházmegyei rajzverseny is ezen a héten került megrendezésre, Ráckevén. Kiválóan szerepeltek diákjaink ezen a versenyen is. Nehezen mérhetők és nehezen összehasonlíthatók egymással, az ebben a műfajban születő alkotások, amelyek, szubjektivitást, és egyéni látásmódot igényelnek, egyedi képeket fogalmaznak meg. A nemes versengésben a nyolcadik osztályos Tóth Sebestyén első, a hetedik osztályos Andrikó Csenge harmadik, a hatodikos Behunszki Dóra a második, az ötödikes Ódor Lili és a harmadik osztályos Ódor Erik pedig egyaránt első helyezett lett. Gratulálunk a sikeres szerepléshez diákjainknak és az őket felkészítő tanárnak, Nóra néninek.
ápr. 14

MáJ.

2014 05.01.
A munka ünnepe

JúN.

2014 06.08.
Pünkösd

JúN.

2014 06.09.
Pünkösd

AUG.

2014 08.20.
Szent István ünnepe

OKT.

2014 10.23.
Nemzeti ünnep

Nebuló-figyelő Akikre büszkék vagyunk

A Nebuló-figyelő nyomon követi és példaként állítja az iskola többi diákja elé, a kiemelkedő munkát végző tanulókat.

Szülői levél Hírek, eseményekIskolánk eseményeit tartalmazó aktuális szülői levél itt olvasható.

Alapítvány A Bicskei Szent László Általános Iskoláért és Nebulóiért AlapítványAz alapítvány
adószáma: 18494486-1-07,
számlaszáma: 11736020-20016698

E-napló Digitális osztálynapló Naprakész információk az e-naplóba lépéssel.